Kamenná predajňa v Lokci na Orave

Predajňu náhradných dielov Hydramac nájdete v obci Lokca na Orave. V predajni Hydramac nájdete široký sortiment náhradných dielov na traktory Zetor, kosačky, lesné kolesové traktory, ale aj na iné poľnohospodárske stroje.

Okrem produktov uvedených na internetovom obchode ponúkame aj tesnenia, matice, podložky, guferá na traktory Zetor, ložiská, filtre, kompletné chladiče, termostaty, pneumatiky na traktory Zetor, strechy na traktory Zetor, štartéry, autobatérie s nižšou kapacitou na použitie v osobných autách aj vysokokapacitné akumulátory pre traktory a nákladné autá, orbitroly a kompletné sady hydrostatického riadenia.

V ponuke predajne nájdete aj sudové prevodové oleje, motorové oleje, hydraulické oleje, nemrznúce zmesy a aditíva do nafty.

Personál predajne Hydramac je odborne vyškolený a technicky zručný personál s dlhoročnými skúsenosti v oblasti predaja náhradných dielov na traktory a servisovania traktorov Zetor.

Okrem predaja náhradných dielov na traktory Zetor spoločnosť Hydramac ponúka aj výrobu a servis hydraulických hadíc podľa požiadaviek zákazníkov.

Ceny náhradných dielov na e-shope a v kamennej predajni sa môžu líšiť. Cenou uvedenou na e-shope nevzniká žiaden právny nárok na požadovanie rovnakej ceny v kamennej predajni. 

 

Adresa predajne:
Hydramac, s. r. o.
Brezová 457/2
02591 Lokca

Tel.:  +421 908 773 884
Fax.: +421 43 559 13 62
E-mail: eshop@hydramac.sk

 
OTVÁRACIE HODINY PREDAJNE
 

Pondelok - Piatok: 800-1600
Sobota: 800-1200
Nedeľa: zatvorené